KaVo naujiena - PROHPYflex 4

Poliravimą paverskite malonumu

KaVo PROPHYflex 3 daugiau nei 10 metų nustatinėjo standartus profilaktiniam gydymui. Dabar KaVo pristato jo įpėdinį – PROPHYflex 4 – dar universalesnį, labiau pritaikomą pagal poreikius ir ergonomišką.

Renkantis poliravimo įrenginį nebereikia rinktis tarp puikios higienos, universalumo ir aukšto patikimumo. Naujasis KaVo PROPHYflex 4 yra įrenginys kuris turi visą tai ir dar daugiau privalumų.

Du antgaliai viename – puikiai tinka supragingivaliniam ir subgingivaliniam naudojimui

Nesvarbu ar tai būtų profilaktika, periodontologija, skilimų uždarymas, estetinė odontologija, protezavimas ar ortodontija, PROPHYflex 4 gali būti naudojamas bet kokiems dantims, bet kokiam pacientui ir praktiškai bet kuriai indikacijai.

Pagerintas matomumas – aiški matymo linija, dėka itin tikslios, vientisos miltelių srovės

Išskirtinė naujojo PROPHYflex 4 savybė – itin tiksli ir vientisa miltelių srovė. Maksimalus išeinančios miltelių srovės kampas yra 20 laipsnių, tai pasiekiama naudojant naują kaniulės sistemą. Drauge su aptakia kaniulės forma tai suteikia naudotojui aiškesnį gydomos srities vaizdą be dulkių kurios susidaro naudojant kitus įrenginius.

Puikus komfortas – naudotojui ir pacientui

Be aiškesnio vaizdo, tiksli miltelių srovė suteikia ir daugybę kitų privalumų. Gydymas pacientams tampa malonesnis dėka sumažėjusio audinių dirginimo ir mažesnio dulkių nusėdimo ant veido. Naudotojams tai reiškia žymiai lengvesnį higienos užtikrinimą: milteliai mažiau pasklinda po patalpą, todėl po procedūros supaprastėja valymas.

Plačiau apie KaVo PROPHYflex 4

Go to top