KaVo SENsit

KaVo SENsit – sukurta specialiai dantų technikų laboratorijai

KaVo inžinieriai sukūrė kėdę atsižvelgdami į visus sėdimo darbo poveikio sveikatai aspektus. Anatominis sėdimos dalies ir atramos nugarai dizainas suteikia palaikymą kūnui būtent ten kur reikia. SENsit forma ir funkcionalumas yra idealiai pritaikyti darbo laboratorijoje sąlygoms. Sumaniai apgalvota iki smulkiausių detalių. Atpalaiduotam, kūnui draugiškam sėdėjimui su maksimalia judėjimo laisve.

KaVo SENsit – kad sėdėtumėte sveikai.

Atpalaiduojantis ir patogus sėdėjimas KaVo SENsit

  • Neslystančios, lengvai valomos ir draugiškos odai medžiagos
  • Sėdynė prisitaiko prie kūno anatomijos ir gali būti pastumiama į priekį arba atgal
  • Reguliuojamas aukštis
  • Nugaros atrama sukurta specialiai darbui laboratorijoje ir suteikia tvirtą prilaikymą
  • Nugaros atrama ir sėdynė tarpusavyje sujungtos lanksčiais sujungimais

Tiksliai derinamas sėdėjimo komfortas

Prisėskite! Nesivaržykite atsilošti ir atsipalaiduoti! Tyrimai parodė, kad: sėdint ilgą laiko tarpą, labai svarbu reguliariai keisti sėdėjimo pozą.

 

Sėdynė gali būti stumdoma horizontaliai, taip užtikrinant, kad santykis su nugaros atrama yra optimaliai pritaikytas pagal Jūsų anatomiją
 

Lengvai keičiama pozicija: Jūs nustatote kaip toli sėdynė ir atrama atsilenks! Pakelkite rankenėlę. Perkelkite svorį ant nugaros atramos. Užfiksuokite mechaninę sistemą. Viskas!
 

Aukščio reguliavimas leidžia kėdę pritaikyti pagal savo ūgį.
 

Aukšto ar žemo ūgio, nugara visuomet teisingai prilaikoma: dėl reguliuojamo aukščio atramos nugarai, specialus pamušalas visada yra ten kur turi būti.
 

Jūs galite pagal save pritaikyti nugaros atramos stangrumą: pasukite reguliavimo ratuką ir nustatykite sinchroninį mechanizmą pagal savo kūno svorį. Tai leis Jums visada sėdėti patogiai.
 

Tvirtas aliuminio pagrindas: didelės apkrovos išlaikymas ir ilgas tarnavimo laikas dėka puikios kokybės medžiagų.
 

Gamintojas: 
Kategorija: 
Go to top