Naujienos

KaVo PROPHYflex 3 daugiau nei 10 metų nustatinėjo standartus profilaktiniam gydymui. Dabar KaVo pristato jo įpėdinį – PROPHYflex 4 – dar universalesnį, labiau pritaikomą pagal poreikius ir ergonomišką.

VITA SMART.FIRE yra degimo krosnis specialiai sukurta visų įprastų klinikinių medžiagų kristalizavimui, glazūravimui ir korekciniam degimui odontologinėje klinikoje. Medžiagų pasirinkimas ir  programos paleidimas atliekamas vienu žingsniu. Specifinėms medžiagoms pritaikytos programos yra iš anksto įdiegtos ir užtikrina optimalų ir paprastą degimą. Dėka kompaktiškos konstrukcijos, degimo įrenginys yra lengvai pastatomas ir taupo vietą klinikoje.

VITA ENAMIC nuo 2013 metų yra užtikrintas sprendimas funkcinėms restauracijoms. Šiais metais VITA pristato naują variantą – VITA ENAMIC multiColor, daugiasluoksnį CAD/CAM hibridinės keramikos bloką.

Naujojo VITA Easyshade V veikimas pagrįstas itin tikslia VITA vEye technologija. Intuityvus spalvotas OLED ekranas patogus naudoti ir puikiai atitinka į vartotoją orientuotą naudojimo koncepciją. Patvari ir talpi baterija su integruota apsauga nuo savaiminio išsikrovimo užtikrina stabilų darbą. Novatoriška programinės įrangos koncepcija, kartu su VITA vBrain tinklu, užtikrina tikslų danties atspalvio nustatymą pagal tarptautinę dantų spalvų sistemą VITA classical A1 – D4, VITA SYSTEM 3D-MASTER, VITABLOCS ir balintų dantų atspalvius, nustatytus American Dental Association (ADA).

Kviečiame į praktinius kursus “Darbas su naujos kartos CAD/CAM blokais VITA ENAMIC ir VITA SUPRINITY“. Instruktorius ZTM Vanik Jinoian-Kaufmann (Šveicarija).

Puslapiai

Go to top