Mikrovarikliai

Visiškas tobulumas Jūsų rankose. Bendradarbiaujant su Vokietijos Fraunhofer tyrimų institutu, sukurtas KaVo mikrovariklis, kurio konstrukcija pasižymi geriausia ergonomika. Kuriant KaVo K-ERGOgrip laboratorinio variklio korpusą, kuris geriausiai atitiktų darbo poreikius, buvo analizuojama video medžiaga su savanorių atliekamais praktiniais testais.

Kuomet reikia aukščiausio našumo, nėra alternatyvų KaVo K-POWERgrip. Variklis yra dinamiškas ir galingas, su itin aukštu sukimo momentu (iki 7 Ncm). Dėl to KaVo K-POWERgrip yra itin lankstus, tinkamas visoms darbo sritims ir medžiagoms. Praktiškai begarsis ir nevibruojantis indukcinis varikliukas padeda susikaupti. Naujas, itin plonas kabelis ir sumažintas svoris suteikia naudotojui papildomą judesių laisvę ir išskirtinį valdymą.

 

KaVo K5plus – efektyvus pradinio lygio laboratorinis mikrovariklis. Šiame segmente K5plus įtikina savo našumu – 4,5 Ncm sukimo momentas ir maksimalus greitis 35000 rpm. Dėl patentuotos KaVo vieno veleno konstrukcijos, K5plus yra patvarus, tvirtas ir itin lengvai prižiūrimas. Kompaktiška, trumpa forma ir nedidelis svoris užtikrina nuovargio nesukeliantį darbą.

Go to top