Slapukai

Slapukų naudojimas www.vikadent.lt svetainėje

Dėkojame, kad lankotės mūsų interneto svetainėje. Mes atsakingai žiūrime į Jūsų asmens duomenų apsaugą. Laikomės Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Siekdami, kad Jums lankytis mūsų interneto svetainėje būtų patogiau, naudojame slapukus ( angl. „cookies“). Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau.

Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių.  Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kokie slapukai naudojami www.vikadent.lt svetainėje?

Analitiniai slapukai
Mūsų interneto svetainėje „Google Analytics“ programine įranga (https://www.google.com/intl/lt/analytics/) yra renkami ir kaupiami duomenys rinkodaros ir svetainės optimizavimo tikslais. Programinės įrangos „Google Analytics“ nuostatos atitinka aukščiausių duomenų apsaugos priežiūros institucijų reikalavimus. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, leidžiantį mums rinkti ir kaupti šiuos duomenis. Šis draudimas įsigalioja nuo atšaukimo momento.

Šios rūšies slapukai skirti daugiau sužinoti apie mūsų svetainės lankytojų elgesį, analizuoti srautus, tendencijas (pvz. kokie puslapiai daugiausiai lankomi). Šių slapukų gauti rezultatai naudojami anonimiškai ir išskirtiniai tik statistikos ir svetainės funkcionalumo tobulinimo tikslais. 

Navigacijos slapukai 
Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis.

Funkciniai slapukai 
Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.

Nuorodos į kitas interneto svetaines

Mūsų internetinėje svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas interneto svetaines. Pateiktos duomenų privatumo nuostatos taikomos tik mūsų interneto svetainei. Prašome atsižvelgti į susietų tinklalapių privatumo nuostatas atskirai. Mes neatsakome už kitų svetainių pateikiamą informaciją bei nustatymus. Jų turinio mes nekoreguojame. 

Slapukų rinkimo valdymas:

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.aboutcookies.org/, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Norėdami susipažinti su Valstybinės asmens duomenų inspekcijos rekomendacijomis apsilankykite http://ada.lt/images/cms/File/naujienu/slapuk_DS.pdf.

Šios taisyklės gali būti keičiamos.

Go to top