VITA AKZENT Plus – nauji dažai keramikos individualizacijai

Optimizuoja dabą. Nereikalauja pastangų.

Vis atsirandančios naujos panaudojimo sritys reikalauja naujų, universalių medžiagų. Su naujaisiais VITA AKZENT Plus dažais galima paprastai ir efektyviai optimizuoti atspalvį restauracijų, pagamintų iš bet kokios keramikos, nepriklausomai nuo jos CTE.

 Nesvarbu ar reikalingas vidinis spalvinis akcentas, ar paviršiaus individualizacija, ar subtilus glazūravimas: su naujais VITA AKZENT Plus fluorescenciniais dažais galite individualizuoti pagamintą restauraciją paprastai ir be papildomų pastangų.

VITA AKZENT Plus dažai išleidžiami miltelių, arba pastos, paruoštos naudoti iš karto, pavidalu, atsižvelgiant į klientų mėgstamą darbo metodą ar naudojimo sritį.

Dažai BODY STAINS ir glazūra GLAZE gali būti ir purškiami. Šiuo būdu net ir didesnės sritys yra  padengiamos ypač tolygiai, o medžiagos naudojamos itin ekonomiškai. Naujas, specialus purkštuko antgaliukas leidžia tiksliai padengti norimas vietas.

Privalumai

Tinka naudoti ant visų dantų keramikos medžiagų, nepriklausomai nuo jų terminio plėtimosi koeficiento (CTE), t.y. ant sluoksniuojamos ir presuojamos keramikos, o taip pat ir ant natūralios keramikos blokų, pvz. VITABLOCS, monolitinių restauracijų.

Išleidžiama trijų skirtingų formų, priklausomai nuo naudojimo metodo:

MILTELIAI:

maksimaliam lankstumui ir sąnaudų efektyvumui

PASTA:

paruoštos naudojimui pastos, homogeniška konsistencija ir tolygi pigmentacija

PURŠKALAS:

paruoštas naudojimui, paprastas padengimas glazūra ar galutinės apdailos dažais

 
Susiję produktai:
Gamintojas: 
Go to top