VITA MODELLING FLUID RS

Modeliavimo skystis VITA MODELLING FLUID RS

Vienalytė konsistencija, puikus stabilumas

VITA MODELLING FLUID RS – (Red Solution) yra raudonas skystis naudojamas maišyti visas VITA VM 9, VM 13, ir VMK Master medžiagas. Tolygi konsistencija leidžia prailgintą ir drėgną apdorojimą, tuo pat metu užtikrinant gerą stabilumą. Skystis puikiai tinka didesnėms restauracijoms ir iš kelių vienetų tiltams.
Pranašumai, naudojant išskirtinių savybių medžiagas:

  • Puikus stabilumas
  • Išskirtinis kraštų stabilumas
  • Sumažintas susitraukimas

     

Naudoti VITA MODELLING FLUID RS yra paprasta ir nereikalauja jokių pakeitimų jūsų procedūrose. Vartotojams taip pat nereikia rūpintis dėl aukštų aplinkos temperatūrų, kadangi šis skystis suteikia pakankamai laiko, kurio užtenka net didelės apimties sluoksniavimo darbui.
Naudojant VITA MODELLING FLUID RS skystį medžiaga negreitai išdžiūsta, o likusi drėgmė išgaruoja esant 400 °C. Lėtas keramikos džiūvimas ir tolygus vandens pasišalinimas padeda išvengti įtrūkimų.

Tikrai verta išbandyti

Profesionalai teikia pirmenybę modeliavimo skysčiui VITA MODELLING FLUID RS ne vien dėl puikaus stabilumo ir nedidelio susitraukimo, bet ir dėl švelnios tolygios masės konsistencijos išgaunamo teisingo drėgmės palaikymo viso darbo metu. Sluoksniai, tepami drėgnas ant drėgno (wet-in wet) metodu, leidžia skirtingiems atspalviams susilieti. O tai, savo ruožtu, padeda paskirstyti šviesą tokiu būdu, kad sukuriamas tikrai gražus efektas galutiniame rezultate.

 

Gamintojas: 
Kategorija: 
Go to top